Relacja z wyjazdu do Warszawy

Parafialny Klub Kulturalny tym razem zawitał do Warszawy. Słowa ‚teatr’ i ‚Warszawa’ w ostatnim czasie, z uwagi na haniebną profanację w jednym z „teatrów” łączą się dość niefortunnie, jednak nam udało się spędzić czas miło i bez kontrowersji. W minioną sobotę (4 marca) udaliśmy się do Teatru Komedia na spektakl „Człowiek dwóch szefów”.

Na scenie zobaczyliśmy popularnych aktorów, znanych ze scen teatralnych oraz seriali i filmu. Wystąpili przed nami m.in. Julia Kamińska (znana m.in. z popularnego kilka lat temu serialu „Brzydula”), Rafał Cieszyński (serialowy Gibalski z „Ojca Mateusza”), Łukasz Nowicki (prowadzący teleturniej „Postaw na milion” oraz program „Pytanie na śniadanie”) czy Tomasz Dedek (Jędrula w serialu „Rodzina zastępcza”). Prawdziwy pokaz kunsztu aktora komediowego zaprezentował Rafał Rutkowski. Całości dopełniły brawurowo wykonywane utwory grupy The Beatles. Sztuka lekka i przyjemna, sporo śmiechu i różnorodnych form scenicznych.

W wyjeździe wzięło udział ponad 50. osób. Do Piotrkowa Trybunalskiego wróciliśmy już w niedzielę, tuż po północy. Cieszy nas fakt, że wśród uczestników byli zarówno stali bywalcy naszych wydarzeń, jak i całkiem nowe osoby. Przypominamy – Parafialny Klub Kulturalny nie jest tylko dla parafian z parafii św. Jana Pawła II,  ale także dla osób z całego miasta oraz okolicznych miejscowości. Liczymy, że kolejne planowane przez nas wyjazdy spotkają się Państwa zainteresowaniem.

Za wsparcie wyjazdu dziękujemy partnerom Parafialnego Klubu Kulturalnego – firmie transportowej „Dawid” oraz Delikatesom „Spektrum” z ul. Modrzewskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *