Jedziemy do Teatru Komedia w Warszawie

Parafialny Klub Kulturalny zaprasza na wyjazd do Teatru Komedia w Warszawie na przedstawienie Richarda Beana „Człowiek dwóch szefów” – 4 marca (sobota). Wystąpią m.in. Julia Kamińska, Klaudia Halejcio, Agnieszka Michalska, Rafał Cieszyński, Łukasz Nowicki. Tym razem zmiana repertuaru – po kilku wyjazdach na opery, bądź operetki, tym razem zapraszamy na przedstawienie teatralne. Udamy się to Teatru Komedia w Warszawie a to jest nie tylko gwarancją wysokiego poziomu, lecz również umożliwi zobaczenie przed nami na scenie aktorów, znanych z kina i telewizji. Jest to propozycja droższa w porównaniu z wyprawą do Łodzi, z powodu droższych biletów oraz wyższego kosztu przejazdu.

czlowiekdwochszefow_PKK2017

Wyjazd tego typu, do teatru w Warszawie, będzie organizowany prawdopodobnie 1 raz w roku, dlatego podobna okazja może powtórzyć się dopiero w 2018 r.

Fragment opisu przedstawienia ze strony Teatru Komedia:

Dwa etaty, dwie pensje, niewielkie umiejętności i jeszcze mniej do zrobienia… No, może tylko trochę sprytu, ażeby skutecznie lawirować pomiędzy oczekiwaniami pracodawców i poczuciem pewności w bezczelnym kłamaniu prosto w oczy wszystkim i na każdy temat.
Brzmi zachęcająco? Francis Henshall jest rozbrajająco słodkim łobuzem. Ma niezwykły talent do pakowania się w karkołomne sytuacje i ogromny apetyt. Nie ma za to kompletnie żadnych pieniędzy i za grosz ochoty na uczciwą pracę. Wobec tego zatrudnia się jednocześnie u dwóch szefów, licząc na to, że…

Gwarantujemy dobre miejsca, które umożliwiają doskonały odbiór sztuki.
1. bilet na przedstawienie „Człowiek dwóch szefów”
2. przejazd na trasie Piotrków Tryb. – Warszawa i z powrotem
3. ubezpieczenie NNW.

ŁĄCZNY KOSZT wyjazdu, uwzględniający powyższe składowe to 140 zł

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAPISÓW:
1. Zapisy ruszają w 3 stycznia 2017 (wtorek) i potrwają do wyczerpania wolnych miejsc, nie później niż do 30 stycznia.

2. Zapisywać można się w Kancelarii Parafialnej :
– w niedziele i święta – po Mszach Św.
– w dni powszednie (oprócz poniedziałków) – po Mszy Św. (ok. 18:30).
3. Płatność wyłącznie w dniu zapisu. Ilość miejsc ograniczona.
4. Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych ani rezerwacji bez dokonania wpłaty.
5. Chętnie odpowiemy na pytania – zapraszamy do kontaktu osobistego po Mszach Św. w wyżej wymienione dni lub telefonicznie – pod nr tel. 513-605-256

komedia

plakatt2