Eugeniusz Oniegin zachwycił

W minioną niedzielę miał miejsce kolejny, piąty już wyjazd w ramach Parafialnego Klubu Kulturalnego. Tym razem udaliśmy się do Teatru Wielkiego w Łodzi na operę Piotra Czajkowskiego – „Eugeniusz Oniegin”. Do Łodzi wyruszyliśmy niedzielnym popołudniem w liczbie 52 osób.

Po zakończeniu opery uczestniczyliśmy jeszcze w uroczystych obchodach 25-lecia pracy artystycznej sopranistki Teatru Wielkiego w Łodzi, znakomitej śpiewaczki Doroty Wójcik.

Cieszymy się, że kolejna nasza propozycja spotkała się z tak dobrym odbiorem. Kolejny wyjazd na wydarzenie kulturalne już 17 grudnia – wtedy wspólnie zobaczymy operę Giacomo Pucciniego – „Turandot”. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc – kontakt w tej sprawie pod nr tel. 513-605-256.

Wyjazd Parafialnego Klubu Kulturalnego do Łodzi wsparły w roli partnera Delikatesy Spektrum (ul. Modrzewskiego 28/30), które ufundowały słodki poczęstunek. Naszą działalność życzliwie wspiera także firma Przedsiębiorstwo Przewozowe „Dawid” – wynajem busów, autokarów (ul. Słowackiego 295). Serdecznie dziękujemy za wsparcie.